Jei ieškote 

advokato vokiečių kalba Vokietijoje

Kiek kainuoja advokatas Vokietijoje? - tai turbūt yra bene svarbiausias klausimas, į kurį atsakymas rūpi paprastam lietuviui Vokietijoje.
Paslaugų kainos vidurkis siekia 190 eurų/val., moterų advokačių - 144 Eur/h, skelbia internetas.

Ieškote lietuvio teisininko vokiečių kalba?
Lietuvių kalba bendrauja bent keliolika advokatų Vokietijoje.
Jie yra registruoti Advokatų rūmuose. 28 regioniniai Advokatų rūmai yra organizuoti ne pagal federalines žemes ("minivalstybes"), o pagal OLG teismų teritorijas. Tinklavietėse galite ieškoti lietuvių advokatų Vokietijoje, tačiau reikia vokiečių kalbos.
Jei domina bet kuris lietuvis advokatas ar apskritai lietuviai advokatai Jūsų regione (ar visoje Vokietijoje), advokatų paieška rūmų svetainėse nėra optimizuota vokiškai nekalbantiems klientams, užsieniečiams.
Deja, bet konkreti kalba kaip advokato gimtoji kalba (lietuvis ar ne) Advokatų rūmuose nenurodoma
Svarbi veiklos specializacija kaip viena iš paieškos galimybių profesinių rūmų tinklavietėje? 
Kas iš to, jei su tokiu advokatu specialistu nebus įmanoma susikalbėti (net ir anglų kalba).
Jeigu ieškote būtent lietuviškai ar rusiškai kalbančio Vokietijos advokato, geriau kreiptis ne į Advokatų rūmus.
Beje, pradžioje verta išsiaiškinti -  

ar Jums tikrai būtinas advokatas Vokietijoje?
Jei ne koks nors įmonės steigimas,
Teisinę pagalbą Jums suteikti gali ir kas nors iš Lietuvos
(pvz., vokiečių kalbą mokantis teisės specialistas - Lietuvos teisininkas ar advokatas, dirbantis vokiečių kalba).
Nieko nekainuoja užklausti teisininką ar advokatą Lietuvoje, nes galbūt galima per atstumą padėti ir Jūsų atveju? Pasidomėkite, paskambinkite. Garantuoju - tikrai nustebsite, kiek
daug žmonių gali Jums suteikti vertingos informacijos nemokamai!
Neretai pirminis pokalbis telefonu Lietuvoje nieko nekainuoja. 
O jei dar gyvenate tame pačiame mieste, į konsultaciją atsinešus dokumentus, vizitas gyvai gali būti dar efektyvesnis.

Kartais gali užtekti ir skambučio vokiečių kalba ar raštiškos vokiškos užklausos - ją surašyti gali ir Lietuvos teisininkas ar advokatas vokiečių kalba.
Nesvarbu, kokia tikslinė įstaiga ar institucija - ar tai būtų Vokietijos teismas, prokuratūra, policija, Vokietijos mokesčių inspekcija (Finanzamt), Šeimos kasa (Familienkasse, svarbi dėl vaiko pinigų Vokietijoje), antstolis, notaras ar advokatų kontora.
Daug klausimų ar ginčų galima išspręsti tiesioginės komunikacijos dėka (visai nepradedant sudėtingų bylinėjimosi procesų Vokietijoje, nesiveliant į procesus), tiesiog komunikuojant su atsakingais asmenimis, esančiais Vokietijoje, jų gimtąja kalba - vokiečių kalba.
Pvz., gali būti prasmingas ir naudingas teisininko kontaktavimas su darbdaviu, kuris galima pažeidžia Jūsų teises, vėluoja mokėti ar nemoka algos, kai gresia ar jau įvyko atleidimas iš darbo.
Jei kalba eina apie policiją, prokuratūrą, ikiteisminio tyrimo atveju pasidomėti byla ir jos eiga, baudžiamojo proceso baigtimi, paskirta bauda, bausme, sankcija, teistumu, teisėsaugos institucijų vykdoma asmens paieška Vokietijoje ir ES galima ir būnant Lietuvoje, Jūsų vardu pateikiant užklausą.
Neretai paklausimas ir atsakymas būna sėkmingi ir elektroniniu paštu - nereikia rašytinių įgaliojimų, teisinio atstovavimo sutarčių ir popierinės korespondencijos (trunkančios savaites ar net mėnesius).
Tiesa, jei po pirminės užklausos paaiškėtų, kad būtinas teismo įsikišimas, procesinis teisinis atstovavimas, teisminio proceso atveju Jums bus surastas advokatų rūmų Vokietijoje narys, kuris padės Jums kaip visas advokatinio atstovavimo teises ir įgaliojimus turintis teisininkas. To dažniausiai prireikia, kuomet kalba eina apie teismus ir atstovavimą juose.
Tai gali būti civilinė teisė, baudžiamoji teisė, taip pat administracinė teisė, t.y. viešojo administravimo teisė. Jūsų interesus gins ir Jums atstovaus profesionalus bylininkas.
Žinoma, kad bet kurios bylos atveju Jums gali būti aktualus ir tikslus teisinis vertimas vokiečių kalba, teisiniai vokiški dokumentai. Jei svarbus, pavyzdžiui, teisminis civilinis ar baudžiamasis procesas, bausmių vykdymas pagal Vokietijos baudžiamojo proceso kodeksą ar teismo sprendimų įgyvendinimas civilinio proceso tvarka, galite kreiptis aukščiau nurodytais kontaktais (arba per šio puslapio apačioje esančią užklausos formą) dėl kvalifikuoto Vokietijos advokatų rūmų nario suradimo ir tinkamo Jūsų situacijoje advokato Vokietijoje pagalbos (lietuvio, vokiečio ar rusakalbio asmens).
Žinoma, gali būti, kad Jūsų klausimai gali būti išspręsti ir be teismo, ikiteismine praktika, kuomet teikiama teisinė pagalba Vokietijoje.
Kaip profesionalus vertėjas teisininkas Vokietijoje esu pasirengęs su vokiškai kalbančiu advokatu aptarti Jūsų situaciją ir Jums padėti, kadangi esu ir teisininkas, ne tik vertėjas vokiečių kalba.
Norėčiau Jums pristatyti savo teisinį socialinį tinklą. Galbūt padės tą patį Vilniaus universiteto Teisės fakultetą kaip ir aš (vokiečių kalbos vertėjas teisininkas) baigusi teisininkė Salomėja - Lietuvos advokatė, baudžiamosios teisės ir kriminologijos specialistė, turinti tarptautinio teisinio darbo patirties, kaip ekspertė kviečiama dirbti įvairių valstybių sienas peržengiančių institucijų veikloje.
Jums taip pat gali talkinti vokiškai kalbantis mano bendramokslis prieš kelioliką metų Vokietijoje, Köln'o universiteto Teisės fakulteto absolventas - dabar Lietuvos advokatas Paulius, baigęs Vokietijos teisės magistro studijas (LL.M.), dabar vienas iš advokatų kontoros Vilniuje įkūrėjų ir partnerių, anksčiau dirbęs viename didžiausių Baltijos šalių advokatų kontorų tinkle. Jei kalba eina apie bendrovių teisę, įmonių valdymą ar steigimą, tarptautinius sandorius, Jums pagelbės vokiškai komunikuojantis Lietuvos advokatas Gintautas, su kuriuo mane sieja tai, kad abu buvome Vokietijos Frankfurto universiteto prie Maino Teisės fakulteto profesorių skaitytų paskaitų klausytojai. Jei Jums svarbi statyba ir nekilnojamasis turtas, Jums gali padėti mano Vilniaus universiteto Teisės fakulteto bendrakursis Giedrius - Vokietijos Hageno universiteto absolventas (Šiaurės Reinas - Vestfalija), Lietuvos advokatas, kalbantis vokiečių kalba. Ginčų sprendimo patirtį yra sukaupęs advokatas Petras, stažavęsis Vokietijos Tryro advokatų kontoroje; su juo esame stažavęsi to paties Vokietijos federalinio fondo programoje Baltijos šalių absolventams Vokietijoje pagal stipendijų Lietuvai paprogramę.
Jei vis dėlto paaiškės, kad dėl teisinių priemonių, kurių imtis gali tik atstovavimo Vokietijos teisme įgaliojimus turintis teisininkas, tuomet visą teisinį atstovavimą perims Vokietijos profesionalas, advokatų rūmų narys. Jis Jums padės kaip Jūsų teisminis atstovas visose bylose ir teismuose.
Beje, ar žinote, kad Vokietijoje yra ne tik bendrosios kompetencijos teismai, nagrinėjantys civilines ir baudžiamąsias bylas, bet ir administraciniai teismai, taip pat finansų ir socialiniai teismai? Tai yra Vokietijos teisės ypatybė. Bene vienintelė valstybė pasaulyje turi tokią specializuotų teismų įvairovę. Jei kalba eina apie trumpą atstovavimą, pvz., ko nors užklausiant vokiškos įstaigos, galiu padėti telefonu kaip Vertėjas žodžiu vokiečių kalba, iei svarstote apie atstovavimą teismo procese ar byloje, Vokietijoje gali būti reikalingas advokatų rūmų narys, kuris visose teismo instancijose, jeigu to prireiktų, atstovautų Jums ir būtų Jūsų teisminis atstovas atitinkame apylinkės, žemės (apygardos) teisme ir kituose lygiuose. Kaip teisininkas norėčiau atkreipti Jūsų dėmesį, kad dažnu atveju teisinis ginčas ar kitas teisinis klausimas gali būti išsprendžiamas taikiai, netgi nesikreipiant į teismo institucijas, neteikiant ieškinio, prašymo ar teisinio pareiškimo dėl Jums rūpimų teisinio pobūdžio klausimų. Tiesa, kartais reikia kreiptis į teismą, retesniais atvejais užtenka paduoti ieškinį teismui, ir tai atsakovui būna rimtas teisinis signalas. Jei svarbi konsultacija dar iki teismo, prieš bylinėjantis, šiuo atveju Jums gali padėti tiek teisininkas vokiečių kalba Lietuvoje, tiek ir tinkamas Advokatų rūmų narys Vokietijoje. Jis Jums bus tikrai surastas.
(Beje, klausti nieko nekainuoja!)
[email protected]
+370 653 16139

Advokatas Vokietijoje, jo veikla - 

reglamentavimas

Pristatau Jums advokato Vokietijoje ir Lietuvoje reglamentavimo ypatumus teisės sistemoje. Advokatas Vokietijoje ir Lietuvoje yra profesionalus teisininkas, teikiantis įvairias teismines ir neteismines teisines paslaugas (pvz., konsultacijas), įgaliojamas veikti klientų vardu (t. y. atstovauti), ginti jų interesus teisme, taip pat kitose institucijose, įstaigose bei organizacijose, santykiuose su kitais fiziniais ir juridiniais asmenimis (pvz., sprendžiant ginčus, dalyvaujant derybose, kituose dalykiniuose procesuose, pvz., viešųjų pirkimų konkursuose).
Advokatai Vokietijoje ir Lietuvoje pataria dėl problemų sprendimo nesikreipiant arba kreipiantis į teismą, kitą ginčų sprendimo instituciją (pvz., ginčų komisiją): rekomenduoja tam tinkamas teisines priemones veikiant prieš kitą šalį (asmenį, organizaciją), klientų vardu teikia dokumentus, paraiškas, kitaip tvarko klientų reikalus jų vardu santykiuose su priešinga šalimi (pvz., atsakovu ar ieškovu, darbdaviu ar darbuotoju), kitu asmeniu (verslo bei kitos bendros veiklos partneriu, esamu arba būsima sutarties šalimi, skolininku arba kreditoriumi etc.).
Teisės srityje advokato Vokietijoje ir Lietuvoje veikla yra panaši į juriskonsulto (juristo, samdomo teisininko) veiklą, nes jis tvarko konkrečios organizacijos teisinius klausimus, jai atstovauja. Kaip patarėjas dalykiniais klausimais veikia analogiškai kaip ir licencijuotas (arba laisvai samdomas) teisininkas, patentinis patikėtinis ar mokesčių konsultantas. Kalbant apie veiklos skirtumus Vokietijoje ir Lietuvoje, advokatai tam tikrame Vokietijos regione gali dirbti ir notarais. Federaliniu mastu advokatams Vokietijoje leidžiama užsiimti politine veikla. Pavyzdžiui, į Vokietijos nacionalinį parlamentą Bundestagą išrinkti advokatai kartais verčiasi ir profesine advokato praktika - tai nėra draudžiama. Lietuvoje parlamento nariai negali užsiimti advokato veikla. Šiuo atžvilgiu, galima sakyti, kad Vokietija yra daug liberalesnė nei Lietuva.
Advokato Vokietijoje profesija teisės srityje yra viena iš populiariausių (pvz., Vokietijoje yra 155 000 advokatų). Tai privataus sektoriaus profesija. Advokato Vokietijoje veikla nėra laikoma komercine ūkine. Profesijos analogija viešajame sektoriuje – prokuroras (dar kitaip vadinamas „valstybės advokatu“, gynėju ar atstovu), ginantis viešąjį interesą ir atstovaujantis valstybei, visuomenės interesams. Šiuo atveju prokuroras yra pareigūnas arba valstybės tarnautojas, jo veiklą reguliuoja viešoji teisė. Advokato – privatinė bei profesinės veiklos teisė.
Advokatu Vokietijoje tampama nustatyta tvarka, įgijus teisinį išsilavinimą bei turint atitinkant reikiamą teisinio darbo kvalifikaciją. Advokato profesija ir veikla Vokietijoje ir Lietuvoje yra reguliuojama valstybės teisės aktais. Advokatų skaičius yra neribojamas.
Pripažinimas. Lietuvoje asmuo, siekiantis tapti advokatu, turi būti Lietuvos Respublikos arba Europos Sąjungos valstybės narės pilietis, turėti teisės bakalauro arba teisės magistro, arba teisininko profesinį kvalifikacinį laipsnį (vienpakopį teisinį universitetinį išsilavinimą). Taip pat jis turi turėti ne mažesnį kaip 5 metų teisinio darbo (nuo kvalifikacinio laipsnio įgijimo) stažą arba atlikti ne trumpesnę kaip 2 metų advokato padėjėjo praktiką, būti nepriekaištingos reputacijos, mokėti valstybinę (lietuvių) kalbą, neturėti sveikatos sutrikimų, dėl kurių negalėtų atlikti advokato pareigų. Be to, jei asmuo, siekiantis tapti Advokatu Lietuvoje, turi išlaikyti advokato kvalifikacinį egzaminą, nebent asmuo turi ne mažesnį kaip 7 metų teisėjo stažą arba yra teisės krypties socialinių mokslų daktaras ar habilituotas daktaras.
Vokietijoje advokato kompetencija įgyjama kitaip, yra reikalinga vadinamoji teisinė kvalifikacija eiti teisėjo pareigas (vok. Befähigung zum Richteramt). Ją turi įgyti ne tik būsimasis advokatas, bet ir prokuroras, teisėjas bei notaras. Tokia kvalifikacija įgyjama baigus universitetines teisės studijas (ne mažiau kaip 2 metai, paprastai 4-5 m.) ir išlaikius pirmąjį valstybinį teisės egzaminą bei atlikus specialią teisės praktiką, o po jos – išlaikius antrąjį valstybinį teisės egzaminą.

Veikla. Advokatas Vokietijoje gali veikti kaip teisės konsultantas, jo teisinės paslaugos kaip ir Lietuvoje gali būti teisinės konsultacijos (patarimai teisės klausimais), teisinę reikšmę turinčių dokumentų rengimas, atstovavimas teisės klausimais, (teisinė) gynyba bei atstovavimas bylų procese. Šiuo atveju advokato vaidmuo įgyja ypatingą reikšmę, kadangi kiekvienas asmuo įstatymų nustatyta tvarka turi teisę pasirinkti advokatą, kuris patartų, jam atstovautų ar gintų jo interesus.
Advokatas Vokietijoje ir Lietuvoje atitinkamus teisinius veiksmus gali atlikti tiek už atlyginimą, tiek ir neatlygintinai. Lietuvoje advokatas panašiai kaip ir Vokietijoje, turi teisę už atlyginimą teikti bankroto, restruktūrizavimo, turto ir palikimo administratoriaus, lobisto, likvidatoriaus, kuratoriaus, testamento vykdytojo, turto patikėtinio, patentinio patikėtinio paslaugas, būti arbitru, tarpininku, taikintoju ar teisės ekspertu, kai sprendžiami komerciniai ginčai.
Advokatas Vokietijoje ir Lietuvoje gali būti juridinio asmens valdymo ar priežiūros organo nariu (pvz., valdybos ar stebėtojų tarybos nariu). Teisę teikti šias išvardytas paslaugas advokatas įgyja teisės aktų, reglamentuojančių šių paslaugų teikimą, nustatyta tvarka.
Advokato Vokietijoje galima veiklos specializacija. Advokatas specialistas.
Nors advokatas Vokietijoje yra laikomas plataus profilio teisininku, tačiau šiuolaikinėje praktikoje vis labiau plinta veiklos specializacijos. Advokatai dažnai pasirenka konkrečia vieną ar kelias teisės sritis, kuriose jie specializuojasi, t. y. teikia teisines paslaugas. Tai gali pasireikšti kaip bendroji (universalioji) advokato veikla (konsultacijos, atstovavimas) tam tikroje teisės šakoje (pvz., darbo, civilinė, komercinė teisė) arba netgi koncentravimasis ties specifinėmis, siauromis teisinėmis paslaugomis (pvz., įmonių susiliejimai ir įsigijimai, mokesčiai, nekilnojamasis turtas). Konkreti specializacija susiformuoja teisinės praktikos metu. Advokatas Vokietijoje nurodo rekvizitus ir pareigas savo vizitinėje kortelėje, advokatų kontoros prezentacinėje medžiagoje (pvz., buklete, tinklalapyje). Kai kuriose valstybėse, pvz., Vokietijoje, gali būti oficialiai suteikiamas tam tikros specializacijos titulas, vardas (pvz., Advokatas komercinės ir įmonių teisės specialistas). Tokiu atveju būtina įvykdyti visas reikiamas sąlygas bei gauti Advokatų rūmų sutikimą 
(Šaltinis: Vikipedijos straipsnis apie advokatą)

Advokatas Vokietijoje gali būti ne tik generalistas, bet ir specialistas – tam tikros specializacijos advokatas. Lietuvoje advokatas turi teisę pasirinkti teisės sritį, kurioje jis teikia teisines paslaugas (advokato specializacija), žr. LR advokatūros įstatymo 6 straipsnį „Advokato specializacija“). Specializacijų skaičius neribojamas. Jos gali būti laisvai nurodomos, skelbiamos, pateikiant informaciją apie advokato veiklą, pavyzdžiui, savo tinklavietėje, vizitinėje kortelėje ar kt. Advokatas Vokietijoje kaip specialistas įvardijamas kaip Fachanwalt, Fach - 'dalykas', Anwalt - 'advokatas'; teisės „dalyko advokatas“), suteikiamas kvalifikacinis vardas, kuris liudija apie specialias žinias tam tikroje teisės šakoje. Vokietijoje yra apie 33 000 advokatų specialistų (2008 m.), tai sudaro apie 22 % Vokietijos visų advokatų). Pasak Soldan Instituto (SI), 80 % klientų svarbi advokato specializacija, pasirenkant konkretų advokatą. Remiantis kita SI studija, advokatas specialistas ima ~14 eurų didesnį valandinį atlygį nei paprastas advokatas Vokietijoje (neturintys tokios oficialios specializacijos).
1 advokatas gali turėti ne daugiau kaip tris advokatų specialistų vardus. Prieš gaudamas jis turi per paskutinius 6 metus turėti 3 metų advokato stažą bei įrodyti atitinkamoje teisės srityje ypatingas teorines žinias (besondere theoretische Kenntnisse) ir praktinę patirtį. Įrodymui teorinių žinių paprastai Advokatas Vokietijoje turi baigti 120 val. kursą, turėti 3 išlaikytus egzaminus (paprastai bent vieną 5 val. trukmės egzaminą). Nuo papildomai reikalingo „dalykinio pokalbio“ arba egzamino žodžiu gali būti atleidžiama, jeigu advokatų specialistų komitetas nusprendžia, kad jo nereikia. Patirčiai įrodyti būtinas tam tikras skaičius bylų atitinkamoje srityje. Nuo 50 (pvz., mokesčių teisė, IT teisė) iki 160 (pvz., transporto teisė).
Pradedant metais, kuriais pradedamas lankyti advokato specialisto kursas (Fachanwaltskurs), būtina kasmet tobulintis, stažuotis atitinkamoje srityje - išklausyti bent 10 seminaro valandų arba jas išdėstyti arba paskelbti 1 mokslinę publikaciją atitinkamoje srityje. Taip Advokatas Vokietijoje tampa Fachanwalt (Šaltinis: Wikipedia straipsnis apie advokatą specialistą). 

Vokietijos advokatų rūmai (vok. Bundesrechtsanwaltskammer, BRAK) – skėtinė organizacija, vienijanti 27 regioninius advokatų rūmus. Įkurti pagal Vokietijos advokatūros įstatymą (§§ 175 ff. Bundesrechtsanwaltsordnung, BRAO), viešosios teisės korporacija. Būstinė – Berlynas. Veiklą prižiūri Vokietijos teisingumo ministerija. Atstovauja 150 000 advokatų. 
Kiekvienas Advokatas Vokietijoje turi kontorą – tai advokato veiklos vieta, biuras (patalpos); advokatų veiklos organizacija (Advokato kontora). Advokatas veikia individualiai, įkūręs advokato darbo vietą (kontorą), keliese – advokatų kontorą, profesinę bendriją ar kt. Didžiausios advokatų kontoros, jų aljansai gali vienyti iki kelių tūkstančių advokatų bei teisininkų. Advokato Vokietijoje kontoros veiklą reguliuoja LR advokatūros įstatymas.
Hierarchija advokatų kontoroje. Advokatas Vokietijoje kaip ir Lietuvoje savo kontoroje gali dirbti ne tik vienas, bet kartu gali dirbti ir keli advokatai, kiti teisininkai, įvairūs specialistai, jų padėjėjai. Partnerystės pagrindu (paprastai sudarę jungtinės veiklos sutartį) veikiantys advokatai vadinami partneriais.
Kontorai vadovauja advokatų kontoros (profesinės bendrijos) seniūnas arba vad. vadovaujantis partneris. Toliau pagal hierarchiją seka asocijuoti partneriai, po jų – asocijuoti teisininkai, teisininkai. Teisiniam personalui taip pat priskiriami teisininkų padėjėjai (asistentai). Didelėje organizacijoje Advokatas Vokietijoje ir Lietuvoje dirba tikrai ne vienas. Gali būti išskiriami vyresnieji ir jaunesnieji asocijuoti teisininkai ir vyresnieji (jaunesnieji) teisininkai, be to, patarėjai (konsultantai). Teisinį advokatų kontoros personalą aptarnauja administracinis-techninis personalas – darbuotojai, atliekantys administracines-technines funkcijas (referentai, sekretorės, administratorės, kurjeriai ir pan.), taip pat gali būti įvairūs specialistai (pvz., vertėjai, pardavimų, personalo, komunikacijos arba ryšių su visuomene specialistai ir kt.), projektų vadovai ir koordinatoriai (akademinių projektų) ir pan. Administracijai vadovauja Administracijos vadovas, o ne konkretus Advokatas Vokietijoje.
Dar gali būti aptarnaujantis personalas – asmenys nespecialistai, aptarnaujantys advokatų kontorą (pvz., valytojai, apsaugos darbuotojai, vairuotojai ir kt.).
Veikla. Mažos advokato kontoros veikla gali apimti visas teisės sritis. Tačiau šiuo metu vis labiau ryškėja veiklos specializacijos. Geriausių ir didžiausių advokatų kontorų pagrindinė sritis yra komercinė teisė. Atitinkamų kontorų klientai dažniausiai yra verslo subjektai – įmonės, jų grupės (koncernai), verslininkai. Privatiems ir juridiniams asmenims paslaugas teikiančių advokatų praktika skiriasi. Didelių kontorų, specializuotai teikiančių teisines paslaugas tik privatiems asmenims, Lietuvoje šiuo metu (dėl nedidelės rinkos) dar nėra.
Advokatas Vokietijoje didelėje kontoroje paprastai specializuojasi siaurose teisės srityse. Konsultuodamas didesnius klientus, jis paprastai dirba grupėmis (žr. komandinis darbas), kuriose dalyvauja atitinkamą ūkio šaką išmanantys ir tinkamą teisinę patirtį turintys specialistai. Pvz., didelės įmonės teisiniam auditui atlikti gali prireikti ištisos teisininkų komandos.
Praktikos grupės. Teisininkai, teikdami paslaugas, specializuojasi įvairiose teisės srityse. Pvz.,  
Advokatas Vokietijoje veikia Įmonių, Finansų ir mokesčių, Komercinės veiklos ir prekybos, Turto ir aplinkosaugos, Ginčų sprendimo; Bankų ir finansų, kapitalo rinkų, bendrosios komercinės teisės, Ginčų sprendimo, Įsigijimų ir susijungimų; Bankų ir finansų, statybų teisės, aplinkos apsaugos teisės, ginčų sprendimo. Praktikos grupei vadovauja grupės vadovas (advokatas). 

Bibliografija: straipsniai "Advokatas" ir "Advokato kontora"

  • Straipsniai: Advokatas, Advokato kontora
  • Autorius: Vikipedijos dalyviai
  • Leidėjas: Vikipedija, Laisvoji enciklopedija.
  • Paskutinio redagavimo data: 2024 m. vasario 3 d. 17:47 UTC
  • Formavimo data: 2024 m. kovo 1 d. 18:23 UTC
  • Puslapio versijos Nr.: 7179159 


 

Pagalba Vokietijoje

Klauskite
+370653 16139 
[email protected] 

Pagalba Vokietijoje. UŽKLAUSA

Lithuania