Gyvenimo aprašymas, CV vokiečių kalba, motyvacinis laiškas vokiškai, Bewerbung

Jei Jums reikalingas CV - Gyvenimo aprašymas vokiečių kalba - kreipkitės. Jums bus sukurtas profesionalus Jūsų veiklos aprašas vokiškai. Jis bus koncentruotas, dalykiškas, iškalbingas, reprezentatyvus. CV vokiečių kalba reikalingas ne tik dėl darbo vokiškai kalbančiose šalyse, tokiose kaip Vokietija, Austrija ar Šveicarija. Vokiškas gyvenimo aprašymas svarbus ir dėl praktikos, stažuotės, studijų ar kitokios dalykinės išvykos į vokiškai kalbančias valstybes. Tai bene pirmas įspūdis apie Jus kaip žmogų arba kokios nors srities specialistą, jei nesate su gyvenimo aprašymo adresatu susitikę ir bendravę. 
Leiskite, kad Jūsų dalykinis įvaizdis - Jūsų vokiškas CV - ir (ar) motyvacinis laiškas vokiečių kalba būtų patikėtas į patikimas rankas! Jūsų profesinis kelias bus tinkamai atvaizduotas Jūsų gyvenimo aprašyme vokiečių kalba, o pagal CV duomenis bus sukurtas dalykiškas motyvacinis laiškas vokiškai.
Reikalingas ne (tik) CV, o motyvacinis laiškas vokiečių kalba? Puiku. Jis bus Jums profesionaliai sukurtas. Jums tereikia parašyti savo patirtį ir poziciją ar pareigas, į kokias pretenduojate vokiškos valstybėse. Vokietijoje tai yra labai svarbu. Rašytinis prisistatymas ypač darbo biure srityje yra reikalaujamas iš visų kandidatų. Dažnai jo tikimasi ir iš kitų veiklos sričių darbuotojų, darbininkų. 
Nenustebkite, jei netgi darbo sandėlyje ar valymo paslaugų įmonėje atveju iš Jūsų bus prašoma atsiųsti ne tik gyvenimo aprašymą vokiečių kalba, bet ir motyvacinį laišką vokiškai. Šie dokumentai vėliau bus įsegti į Jūsų kaip darbuotojo personalo bylą, peržiūrimi, vėliau kandidatuojant dėl aukštesnių pareigų, svarstant kitas profesines galimybes.
Kaip svarbus išsilavinimas gyvenimo aprašyme CV vokiečių kalba? Jei esate naujokas darbo rinkoje, jis gali būti labai svarbus. Ypač jei kalba eina apie specifinę sritį, kurioje reikia tam tikrų žinių ir gebėjimų. Vokietijoje šiuo metu yra didelis darbuotojų trūkumas, ypač amatų, slaugos ir technikos srityje. Čia galima pakliūti ir neturint darbo patirties. CV vokiečių kalba laukiami ir iš mokyklos absolventų, ir iš visiškai kitokių veiklos sričių. Sakoma, kad nemokančius išmokysime. Tai gali būti darbo vietoje arba vykdant vad. Ausbildung, profesinį mokymą, kuomet kelios dienos vyksta pamokos profesinėje mokykloje ir kelios dienos yra dirbamas konkretus darbas įmonėje ar įstaigoje. Už tokį darbą yra mokamas profesinio mokymo atlyginimas, mokinys yra draudžiamas sveikatos ir socialiniu draudimu.
Dar neturite gyvenimo aprašymo vokiečių kalba? CV vokiškai gali būti parengtas ir per 1 dieną, jei labai skubu. Svarbiausia išdrįsti žengti naują gyvenimo etapą ir siekti geresnio savo dalykinio įvaizdžio ir puikaus pirmo įspūdžio iš darbdavio per pirmuosius dokumentus raštu.
Reikalingas CV vokiečių kalba? Kreipkitės jau šiandien.
Jei jau turite gyvenimo aprašymą anglų ar lietuvių kalba, liks tik išversti ir pakoreguoti pagal Vokietijos rinkos aktualijas bei reikalavimus. 
Žinoma, kad be informacijos raštu yra svarbi ir kandidato nuotrauka vokiškame gyvenimo aprašyme. Pageidautinas dalykinis įvaizdis, o ne buitinė fotografija. Gyvenimo aprašymas Vokietijoje rengiamas jau pagrindinėje mokykloje, kadangi po 9 ar 10 klasių mokiniai jau gali pradėti savo profesinį kelią, susirasti vokišką darbdavį, toliau mokytis bei dirbti vokiškoje įmonėje. Toks savarankiškumo pradžios kelias yra dažnas. Tiesa, profesinis mokymas pradedamas ir baigus vidurinį mokslą, gimnaziją ar kitokią bendrojo lavinimo mokyklą. Nesvarbu, kur ir ką dirbsite, studijuosite ar stažuositės. Vokietijoje itin svarbu, kad būtų pateikiamas gyvenimo aprašymas vokiečių kalba, net jei darbas ir yra anglų kalba, pvz., IT srityje. Tai duoda savų pliusų ir privalumų įsidarbinimo procese.
Klausti nieko nekainuoja
+370 653 16139 
[email protected] 

Kaina nuo 20 eurų

Konkreti Jūsų CV kaina? Klauskite!

Nepasiturintiems asmenims pagalba nemokamai arba už socialinę kainą

+370 653 16139 [email protected] 

Reach us on WhatsApp

Chat on WhatsApp
Lithuania

Privatumo politika

Klauskite drąsiai!

Gyvenimo aprašymas vokiečių kalba ir motyvacinis laiškas 

Išsiskirti iš minios

Gyvenimo aprašymas išskirs Jus iš kitų

Jus iškart pamatys

Jūsų CV pastebės tarp kitų kandidatų

Atsivers durys

Jums atvers duris į darbinę veiklą